MEC-TEKNİK

"HİZMET VE KALİTEDEN

"ÖDÜN VERİLMEZ

+90 544 141 25 25

CCTV KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ

Sistemin amacına ve kurulacağı yerin şartlarına, Görüş acısı, Dış veya iç ortam şartları, Riskleri  kayıt süresi koruma planı v.benzeri bir çok etkenin göz önünde bulundurularak projelendirilir. Sistem birçok farklı tip ve özelliklere göre ayrılmaktadır.

  1. Kameralar Güvenlik Amaçlı / Üretim Amaçlı / Termal ve Gizli olmak üzere özelliklerine göre farklı amaçlar için planlandığı gibi, Renkli-Siyah/Beyaz, Kayıtlı, uzaktan izleme gibi çok geniş bir kurgulanma yapılabilmektedir. İki farklı tip kamerada yüksek çözünürlüklü lensler ile
  2. Analog (AHD) analog High Defination yani HD kamera anlamına gelmektedir. Bu kameralar başka bir alt yapıya ihtiyaç duymayıp, CCTV altyapısını kullanan kameralardır. 720p ve 1080p çözünürlük kaliteli çekim yapabilme özelliğine sahiptirler Bu bağlamda gelişmiş teknoloji alt yapılı bir kameralar grubuna dahil olmaktadır.
  3. Dijital (IP) üzerinde bulunan sensörler sayesinde görüntüyü yakalayıp bu görüntüleri dijital veriye çevirdikten sonra ağ (network) yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcılara ileten görüntüleme sistemidir.